Size özel tekliflerimiz için bizi arayın.
S.S.S

Talebiniz doğrultusunda tecrübeli uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile çelik raflarınız projenize uygun olarak yerinde monte edilir.

Bigbag çuvalların taşıma kapasitesi talebe göre 500KG'dan başlayıp 1.5 Ton'a kadar çıkabilmektedir.

Konteyner yüklerind egenellikle palet aralarında boşluklar oluşur.  Bu boşluklar doldurulmadığı taktirde özellikle uzun yolculuklarda streç ve çemberleme ne kadar iyi yapılırsa yapılsın oluşan salınımla boşluklar oluşur ve ambalajlama koruyucu özelliğini kaybeder. Ürününüz varış noktasına ulaştığında genellikle alıcı firmalardan ürünün zarar görmesiyle alakalı olarak şikayetler alınır. Konteyner hava yastıkları taşıma esnasında zararların oluşmasını engellemek amacıyla boşluklara yerleştirilerek ürününüzün alıcı firmaya hasa görmeden ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılır.

Evet, konteyner hava yastıklarımız sahip olduğu özel tasarım subaplar sayesinde iki taraflı olarak kullanılabilmektedir. Şişirilme işlemi bizim tarafımızdan tarafınıza bedelsiz olarak gönderilen özel aparatla vasıtasıyla yapılmaktadır.

Pvc Perde ilk takıldığı andan itibaren 15 günde bir tozu alınmalı aksi durumda PVC Slaytlarına sinecek kir ve lekeler silme ile giderilemez bu durumda PVC Perde Slaytları yerinde sökülüp yıkandıktan sonra tekrar yerine takılmalı. 15 günde bir tozu alınan PVC Perdeler yılda 1 kez  yerinden sökülmeden nemli ve sabunlu bez yardımı ile kolayca temizlenebilir

PVC Perdelerde kasa ve kanat arasındaki contalar ısı, hava, su, toz ve gürültü yalıtımı sağlar. Bu contalar içeride oluşan nemin dışarı atılmasını zorlaştırır. Havada her sıcaklıkta belirli bir miktar su, buhar olarak bulunmaktadır. Bu miktar arttığında veya sıcaklık düştüğünde, buhar su olarak yoğuşur ve terleme – nemlenme meydana gelir. Havanın içindeki su buharı, PVC pencereler ve cam yüzeylerde yoğuşma sıcaklığının altında olduğunda nemlenme – terleme görülmektedir.

PVC Perdelerin Yoğunluğu 1.32-1.42 gr/ml dir. Sert ve esnek olmak üzere iki tür PVC malzemesi vardır. Maksimum kullanılabilir sıcaklığı 70°C dir.

Teklif almak için, +90 (282) 673 3 036 numaralı telefondan bizi arayın.